Impreza urodzinowa :-) Mam 8 lat


Wczorajszą Imprezę urodzinową chłopca mamy za sobą i uważamy za udaną.

Pogoda dopisała, goście też, dzieci wybiegane i zachwycone, chłopiec z prezentami i wypiekami na twarzy wrócił do domu, padł nie wiadomo kiedy

Impreza zorganizowana w miejscy Pyrland park linowy wspólnie z jeszcze jednym kolegą chłopca z klasy. Bawiło się w sumie 19  dzieci głównie ze szkoły ale nie tylko.

Biegali, czasami trochę kłócili, nie zawsze słuchali pani animator kiedy konkursy mieli (chociaż tego się nie dziwię bo pani mogłaby mieć trochę więcej werwy i energii jak na taką grupę dzieci), zajadali tortem w kształcie boiska piłkarskiego, a ponad 4 godziny zleciały nie wiadomo kiedy ..

I ten punkt programu mamy w tym roku zaliczony:-)

Przed nami za miesiąc około urodziny dziewczynki, chociaż wypadają dokładnie 10.10 to imprezę pewnie w drugiej połowie października będziemy jakoś robić.

IMG_7538_do postu_small IMG_7546_do postu_small IMG_7550_do postu_small IMG_7554_do postu_small IMG_7568_do postu_small IMG_7582_do postu_small IMG_7585_do postu new_small IMG_7585_do postu_small IMG_7588_do postu_small IMG_7590_do postu_small IMG_7595_do postu_small IMG_7601_do postu_small IMG_7620_do postu_small IMG_7633_do postu_small IMG_7635_do postu_small IMG_7650_do postu_small

IMG_7601_new_small

No i weekend dobiegł końca, tak jak pewnie letnie temperatury. Mam nadzieję że jak najdłużej jeszcze słońce od czasu do czasu będzie się pojawiać na niebie, żeby ładować nasze akumulatory i żeby pluchy i szarugi nie było, bo nie lubię..

Od jutra znów w biegu szkoła, zajęcia dzieci itp. A od przyszłego tygodnia w ogóle wracam na pełne obroty bo uczelnia już się zaczyna od kolejnego weekendu i wykłady, ćwiczenia itp ze studentami.

Ściskamy Was ciepło :-*

Tutaj możesz dodać komentarz :-)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s